Ledax Group

Pult centralizované ochrany (PCO)

  • Projekce a instalace zabezpečovacího zařízení,
  • servis, výchozí revize, následné revize,
  • připojení na Pult centralizované ochrany objektů (EZS,EPS),
  • výjezdová zásahová vozidla,
  • pohotovostní služby.

Alex Full, spol. s r. o. rovněž nabízí ochranu objektů zabezpečovací technikou. V jednotlivých regionech prostřednictvím tzv. Pultu centralizované ochrany objektů s nepřetržitou službou, lze napojit jednotlivé objekty, již zabezpečené elektronickými systémy.

Při vyhlášení napadení takového objektu vysílá centrála v místě vlastní nebo dodavatelské ozbrojené výjezdové hlídky k zadržení pachatele a zabráněním vzniku dalších škod. Tyto hlídky jsou připraveny na vyžádání zabezpečit okamžitou pomoc strážným na objektech, kde poskytujeme fyzickou ostrahu. Jsme schopni přijímat taktéž zprávy z protipožárních signalizací a adekvátně na ně reagovat (výjezd, prověření prostor, základní zásah na místě, přivolání HZS). Samozřejmostí při výkonu strážní služby jsou objížďky dle příslušného sektoru, spolupráce s místní policií v dohodnutém rozsahu a další povinnosti dle dohody.

ALEX FULL s.r.o.

Dlouholeté podnikatelské zkušenosti z oblastí nabízených služeb. Sloučení několika podnikatelských subjektů v jednu společnost umožňuje nabídnout zákazníkovi komplexní službu od realizace stavby domu, jeho zabezpečení, úklid, až po jeho pravidelnou správu a údržbu.

Kontakty